Nasza flota

przewozy do Anglii, przewozy z Anglii do Polski

Przejazdy z nami to:
  • Door to door
  • 2 torby po 30kg w cenie
  • Obiad w cenie
  • Miła obsługa
  • Komfortowe busy

Przewozy pasażerskie z Polski do Niemiec, Holandii, Belgii, Anglii.

Propozycja transportu kołowego, jaką jest między innymi proponowany przez naszą firmę EUROBUSY przewóz osób i paczek z użyciem busa, wraz z chwilą wprowadzenia zaczęła cieszyć się szczególnie dużym zainteresowaniem wyjeżdżających. Wykorzystanie nowoczesnego busa w naszej ofercie w zdecydowany sposób skraca czas podróży odbywanej o wiele większym i nieco wolniejszym autokarem. Także cena przejazdu busem w nawiązaniu do kosztów paliwa jest zdecydowanie tańsza niż ma to miejsce w przypadku autokarów czy chociażby przelotów samolotem.

Prowadząc regularny, cotygodniowy przewóz osób w coraz to popularniejszym i zyskującym znaczne uznanie podróżnych systemie door to door jesteśmy w stanie zapewnić mało uciążliwy i bezpieczny czas dotarcia w wybrane miejsce. Poprzez posiadanie wygodnych, dziewięcioosobowych busów znajdujących się w naszej flocie pojazdów, jesteśmy w stanie zapewnić duży komfort podróży. Znaczna swoboda i szereg udogodnień znajdujących się w naszych pojazdach przyczynia się do zadowolenia klientów podróżujących wspólnie z nami.

To właśnie gwarancja wygody i ogromny profesjonalizm personelu przyczynił się do zdobycia stałych klientów. Klientów ceniących sobie nade wszystko duży komfort jazdy i przywiązanie do solidnej oferty. Dla każdego z nich przygotowaliśmy korzystne opcje promocyjne i rabaty zachęcające do dalszego pozostania z nami i korzystania z naszych usług przewozowych. Usług, z których możesz skorzystać także i Ty ciesząc się wygodnym podróżowaniem, a z biegiem czasu coraz liczniejszymi przywilejami stałego klienta.